Piotr Polarski

Hip-Hop w grupach Beginners 1, 2 i 3

Aktualnie jestem członkiem CoJest Crew i uczę w Studiu „2Gie Piętro”. To moment w którym mogę tańczyć codziennie i robić to bardziej profesjonalnie niż wcześniej. Poza zawodami, warsztatami, oraz wyczerpującymi treningami w których uczestniczę wraz z ekipą, stawiam duży nacisk na wiedzę oraz historię naszej kultury. Pozwala to wiele zrozumieć i ma duży wpływ na umiejętności.

Moje style to Hip Hop/ Bboing/ Top Rocking. Jako instruktor, zwracam dużą uwagę na indywidualność i oryginalność oraz to, iż liczy się ciągły rozwój i inwestycja w siebie.

Zacząłem tańczyć już w wieku 16 lat, kiedy zapisałem się na pierwsze zajęcia z Bboingu we Wrocławiu. Moją pierwszą ekipą była TupTuperia z którą mogłem zobaczyć jak wyglądają pierwsze zawody, walki i contesty taneczne.

W wieku 18 lat dołączyłem do Grupy artystycznej „Maska” w której to poznawałem inne style związane z kulturą hip hop, miałem okazję brać udział w spektaklach i rozwijać się w innych dziecinach takich jak taniec współczesny, jazz oraz zdobywać pierwsze sukcesy na polskiej scenie tanecznej.