Dorośli to najczęściej rodzice naszych młodszych tancerzy. Ale nie tylko.

Patrząc na swoje dzieci zapragnęli również, by taniec stał się częścią ich życia. Są wśród nich osoby, które nie miały wcześniej okazji spełnić swoich tanecznych marzeń oraz tacy, którzy swój talent odkrywają bezpośrednio na zajęciach.

Nasi dorośli tancerze mają okazję nabyć umiejętności z zakresu tańca towarzyskiego i użytkowego. Nie straszne są im zarówno tańca standardowe jak i latynoamerykańskie. Z równym zapałem wirują po sali w rytm walca wiedeńskiego jak i wytupują ognista cha-chę. Dla wielu z nich taniec stał się odskocznią od codziennych zajęć, odkryciem podkładów energii i wdzięku.

Dzięki zajęciom nasze pary już nigdy nie siedzą za stołem na weselach czy balach sylwestrowych. Nawet najbardziej zdystansowani z czasem nabierają odwagi i swobody na parkiecie. Grupa dorosła stworzyła swoiste grono pasjonatów zajęć tanecznych ale też grupę przyjaciół, których łączy wspólna rozrywka. Swoim zaangażowaniem i chęcią nauki wzbudzają podziw swoich dzieci, są dla nich przykładem, że istnieje życie poza biurem, pracą i obowiązkami domowymi. Dorośli tancerze swoje zajęcia odbywają w godzinach wieczornych tak, by po obowiązkach zawodowych każdy mógł zdążyć na taneczny relaks. Spotkania są również ciekawą okazją do rozmów czy naładowania akumulatorów na dalszą część tygodnia. Członkowie dorosłej grupy tanecznej są dowodem na to, że na pasję, hobby i uśmiech nigdy nie jest za późno.

Tagi:

Zajęcia taneczne dla dorosłych Nauka tańca