Zajęcia taneczne dla dzieci w naszej szkole prowadzone są dla dzieci od 6 roku życia.

W tym wieku rozwój fizyczny, koordynacja ruchowa i pamięć pozwalają na efektywną naukę i rozwój umiejętności. Zwykle nie ma już problemów z przyswojeniem podstawowych kroków i układów przez co zarówno dzieci jak i rodzice mogą obserwować postępy i rozwój umiejętności.

Dzieciom w najmłodszej grupie oferujemy dużo zabaw muzycznych i rytmicznych umożliwiających spożytkowanie energii. Nasi najmłodsi tancerze poznają na zajęciach podstawy tańca klasycznego, towarzyskiego, disco oraz hip-hopu. Tak różnorodne zajęcia pozwalają na rozwój dziecka w różnych obszarach. Taniec klasyczny nadaje ruchom lekkości i wdzięku, kształtuje podstawy do nauki wszystkich innych stylów tanecznych. Taniec towarzyski uczy współpracy w parze, dziewczynkom nadaje gracji i elegancji a chłopcom dobrych manier i szacunku dla kobiet. Disco i hip-hop daje możliwości spożytkowania pokładów dziecięcej energii, indywidualnej prezentacji oraz spontaniczności.

Instruktorzy pracujący z najmłodszymi mają wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi, wykazują się przede wszystkim pomysłowością, cierpliwością i opiekuńczością wobec swoich wychowanków. Potrafią zmotywować dzieci do nauki, starając się przy tym zachować atmosferę niezbędną do komfortowej pracy dla siebie i dzieci. Pod ich opieką mali tancerze przygotowują choreografie, które mają okazję zaprezentować podczas występów i zawodów. Dzieci w przyjaznej atmosferze uczą się współpracy w grupie, rozwijają pamięć ruchową i kształtują wrażliwość i słuch muzyczny. Organizując zajęcia dla najmłodszych mamy na względzie ich zamiłowanie do ruchu, ogromną energię i naturalne predyspozycje do uczenia się. Wykorzystujemy na zajęciach ich potencjał, indywidualność i talent.

W naszej Akademii każde dziecko jest wyjątkowe, razem świętujemy urodziny, ważne wydarzenia a w okresie świątecznym nasze grupy odwiedza Mikołaj. Raz w miesiącu organizowane są zajęcia pokazowe, na które zapraszani są rodzice, by móc podziwiać postępy swoich dzieci, nagrać filmiki czy zrobić zdjęcia. Do naszej Akademii dzieci przychodzą z ogromną przyjemnością i zapałem nie mogąc doczekać się kolejnych zajęć. Grupy School Kids, Kids Academy oraz Beginner Junior są naszymi milusińskimi „pod specjalną opieką” właścicielki szkoły 🙂

Tagi:

Nauka tańca dla dzieci Wrocław zajęcia taniec